Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עיצוב פנים במרכז

בתקופה שבה מותר לנו לעצב את הבית כפי שאנחנו רוצים, דווקא השפע הגדול במקורות השראה עלול לבלבל ולפעמים אין ברירה אלא לצמצם. שירותי עיצוב פנים במרכז לבתים ולדירות יכולים לעשות את ההבדל שבין בית מעוצב ונעים לבין בית שמכיל מכל הבא ליד ויש בו אי סדר עיצובי. התחושה בבית מעוצב היא לא רק נעימה יותר אלא גם הארגון והסדר טובים יותר הודות להתאמת העיצוב לצורכי בני הבית. היום, כשכל אחד כבר מגלה כמה הבית חשוב במיוחד לאחר שנת הקורונה, רבים מעדיפים לשכור מעצבת פנים. מלי לוי אלבוים היא מעצבת מנוסה בוגרת לימודי עיצוב פנים שמציעה לכם עיצובים שמתאימים לאורח החיים שלכם ולתקציב מדויק.

כיצד עיצוב פנים במרכז עוזר לכם?

  • למרות שאתם בוודאי מכירים היטב את הטעם שלכם, סביר להניח שאתם פחות מכירים את ההיצע שיש בתחום הריהוט, האבזור וחומרי הגלם. מדובר במגוון שיכול לעזור לכם לעצב בית נוח ואסתטי שיפתיע גם אתכם. הרעיונות שלכם יכולים להשתלב עם הידע והניסיון של המעצבת כשהיא מביאה מניסיונה ומההיכרות שלה עם עולם העיצוב והחומרים שהוא מציע בתחום זה.
  • היום ברור מהתבוננות בתמונות בתים מעוצבים, שיש הרבה יותר היגיון והמחשה בבית המעוצב בידי מעצבת פנים מקצועית. יש לה את היכולת להשתמש בעקרונות נכונים של קומפוזיציה וחלוקת החלל כדי שכל פריט יהיה מונח במקומו בדיוק ובגדול הנכון. נוסף על כך, האלמנטים העיצוביים השונים שמורכבים על ידי אשת מקצוע נראים תמיד הרבה יותר הרמוניים ובעלי שפה מאופיינת יותר במדויק.
  • תכנון ועיצוב בית שלם דורש התייחסות שלמה לכל חלל בבית ולכל מה שמצופה למצוא בו. תופתעו לראות כמה חשיבה מסודרת ומתוכננת יכולה להפיק הרבה יותר מהבית שלכם במקום לרהט אותו רק לפי הטעם שלכם לאט לאט מבלי לתכנן את המראה מראש. זה גם נראה אחיד כמתווה עיצובי.

עיצוב פנים במרכז – מקצועיות בתחום העיצוב

מלי לוי אלבוים היא מעצבת פנים מקצועית ומומחית שמעצבת כבר שנים רבות בתים שונים מהמסד עד הטפחות ונותנת לכל חלל את הכבוד שמגיע לו. ההשראה שהיא מקבלת מאמנות עוזרת לה לעצב בצורה יצירתית על פי התקציב של כל לקוח ולפי טעמו.

עיצוב פנים במרכז

מעצבת פנים במרכז

 

מעצבת פנים במרכז

עליית מחירי הנדל"ן במרכז הארץ – עלייה שנמשכת כבר יותר מעשור ברציפות ולכן הופכת כל דירה באזור ליקרה במיוחד – הופכת את השירות שמספקת מעצבת פנים במרכז לעוד יותר מועיל מכפי שהיה בעבר, ואפילו הכרחי. בעידן שבו כל מטר רבוע עולה עשרות אלפי שקלים, כדאי כמובן להפיק את מלוא התועלת האפשרית מכל חלל ומכל פינה בנכס – ורק אשת מקצוע מיומנת יכולה להבטיח ניצול אופטימלי. בנוסף עיצוב פנים מדויק הופך את החיים בדירה לנוחים יותר ובעיקר מהנים יותר. מלי לוי אלבוים מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום עיצוב הפנים, לרבות עיצוב נכסים מסחריים והובלת שיפוצים מקיפים שיוצרים את הדירה המושלמת עבורכם.

האתגרים העיקריים של מעצבת פנים במרכז

* תכנון שמאפשר שימוש נוח ומילוי כל הצרכים – אמנם הפן האסתטי הוא זה שמושך את מירב תשומת הלב, אבל עיצוב פנים הוא קודם כל תכנון שמאפשר לכל בני הבית להשתמש בכל חלל באופן הנוח ביותר מבחינתם.

* מקוריות וייחודיות – אם בעבר הדירות שלנו היו דומות מאוד אלה לאלה, כמעט אחידות אפילו, היום אחד הערכים החשובים ביותר עבור רוב בני האדם הוא ביטוי עצמי – ואין כמו הדירה שבה אנחנו חיים כדי לשקף את מי שאנחנו.

* היצמדות למסגרת תקציב נתונה – כולל עיצוב פנים בתקציב מוגבל. עם ניסיון, כישרון ויכולת למצוא פתרון יצירתי לכל צורך ואתגר, אפשר גם בסכומים נמוכים לחולל פלאים בכל דירה.

מעצבות פנים במרכז – קודם להרגיש, אחר כך לתכנן ולעצב

מעצבת פנים במרכז הארץ נדרשת גם ליצור חיבור אמיתי עם בני האדם שחיים או משתמשים בנכס, כך שתהליך העיצוב יתנהל על-פי הדגשים החשובים להם. זהו גם ה"אני מאמינה" של מלי לוי אלבוים, שעבורה כל תהליך שנועד להקנות לחלל מסוים מראה ואיכויות מתחיל קודם כל ברגש ובתחושות. על בסיס זה מתבצע התכנון המוקפד, ובזכותו מושלמות כל העבודות הנחוצות בזמן הקצר ביותר האפשרי. כמו כן ישנה הקפדה על הימנעות מחריגה ממסגרת התקציב הנתונה, ועוד מאפיין מובהק של מלי לוי אלבוים הוא היכולת ליצור חללים מרגשים ומפתיעים.

    תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

    בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

    חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום