Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עיצוב פנטהאוז

עיצוב של בית או דירה הוא תהליך לא פשוט שחייב להתבצע מתוך מגוון רחב של שיקולים ונושאים. הדבר החשוב ביותר כיום לקחת בחשבון הוא הנושא של התאמה אישית לצרכים או הדרישות של הלקוח, מה שיוביל לכך שהחלל יהיה גם יפה ומעוצב, גם מתאים לטעם האישי של הלקוח וגם יהיה פרקטי ונוח לשימושים בו. עיצוב פנטהאוז הוא אתגר מיוחד, שכן פנטהאוז הוא דירה גדולה עם חללים משמעותיים יותר מאשר של דירה רגילה וצריך לשים לב ללא מעט פרטים קטנים ומשמעותיים שיכולים להשפיע על העיצוב. לשם כך חשוב מאד לשכור את השירותים המקצועיים ומלאי הניסיון של מעצבת פנים.

מה השלבים של תהליך עיצוב פנטהאוז?

השלב הראשון הוא למצוא אשת מקצוע שיש לה ניסיון בפרויקטים של עיצוב פנטהאוז ולהתרשם מעבודות קודמות שהיא ביצעה ללקוחות אחרים. ביחד איתה מאפיינים את הצרכים והדרישות של כל חדר או אזור בבית, היא זו שתוביל את התהליך כדי להבין בדיוק מה הלקוח רוצה ומצפה ואיך הוא רואה בדמיונו את התוצאה הסופית. התפקיד שלה יהיה למצוא את הדרך להציע הצעות שמשלבות בין כל הדברים האלה – פרקטיות, נתונים פיזיים של הדירה עצמה, השימוש המיועד וההעדפות האישות של הלקוח. כל אלה יצטרכו להפוך להרמוניה מעוצבת, יפה ומעניינת שתשרה שלווה על כל מי שיהיה נוכח בדירה.

החשיבות של ליווי מקצועי צמוד

אין זה פשוט לעצב דירה גדולה כמו פנטהאוז ולכן חשוב מאד להיות מלווים על ידי אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בפרויקטים דומים של עיצוב פנטהאוז. ככל ויש להם יותר ניסיון כך יהיו להם יותר רעיונות שיכולים להיות רלוונטיים ללקוח שאיתו הם עובדים. עם קצת סבלנות והנחיה של אשת המקצוע אפשר להיות בטוחים שהתוצאה תהיה בדיוק מה שהלקוח רוצה ומצפה וכל מי שייכנס לדירת הפנטהאוז הזאת ירגיש שכאן הושקעו מחשבה ומאמצים בעיצוב כל פינה וכל חדר.

מתעניינים בעיצוב הפנטהאוז שלכם? פנו אל מלי לוי אלבוים, מתכננת ומעצבת פנים ותיקה ומנוסה שתעצב בדיוק כמו שאתם חולמים.

         

עיצוב פנטהאוז יוקרתי

פנטהאוז הוא דירה גדולה שיש לה מרפסת צמודה ויש בה חללים וחדרים גדולים יחסית. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לגור בפנטהאוז ולכן על מנת לעצב דירה שכזאת צריך להיות מלווים על ידי אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בפרויקטים מסוג של עיצוב פנטהאוז יוקרתי. כך הדירה כולה תיראה בדיוק כמו שמתאים להם, כמו שהם רוצים והיא תהפוך לחלק מתעודת הזהות שלהם. מי שחשוב לו העיצוב היוקרתי ירצה שעקרונות העיצוב ייראו בכל חלל ובכל פינה בבית ולשם כך עליו לקבל עצות, רעיונות וליווי הלכה למעשה מאנשי מקצוע שמכירים את התחום ובקיאים בו.

התהליך המאתגר של עיצוב פנטהאוז יוקרתי

כאשר פונים אל מעצבת פנים שיש לה ניסיון בפרויקטים של עיצוב פנטהאוז יוקרתי אפשר לסמוך עליה שהיא תדע איך להוביל את התהליך ולהנחות את הלקוחות. כך עוברים חדר אחר חדר, חלל אחרי חלל, מאפיינים את השימוש או הייעוד שלו, היא תשמע מהלקוחות מה הם רוצים או חשוב להם מבחינת המראה או השימוש בכל אזור בבית ותמצא את הדרך להגשים במדויק את כל מה שרצוי ודרוש – הרמוניה מבחינת המראה והעיצוב, פרקטיות בשימוש יומיומי וכמובן התאמה מלאה לכל מה שהלקוח רוצה וחשוב לו. הניסיון של המעצבת יהיה מה שיעשה את ההבדל וללא ספק העבודה איתה תהיה תהליך מלמד וחשוב.

להסתייע באנשי מקצוע מנוסים כדי להגיע לתוצאה הרצויה!

לא כל מעצב או מעצבת פנים יהיו בעלי ניסיון גם בתהליכים מורכבים של עיצוב פנטהאוז יוקרתי ולכן חשוב מאד לבחור לשם כך את מי שיש לו את הניסיון הרב ביותר. עיצוב יוקרתי לא דומה לעיצוב של דירה או בית רגילים ולכן חשוב מאד לשים לב לפרטים הקטנים ולאופן העבודה שמציעה מעצבת שיש לה ניסיון בפרויקטים האלה. היא תדע לכוון לרעיונות שיתאימו וישוו לכל פינה בבית את המראה היוקרתי הדרוש.

מלי לוי אלבוים היא מתכננת ומעצבת פנים מנוסה בפרויקטים של עיצוב פנטהאוזים והיא הכתובת המתאימה לפנות אליה כדי להגשים את החלום של הפנטהאוז מעוצב כמו שרוצים.

עיצוב פנטהאוז מודרני

עיצוב של דירת פנטהאוז הוא פרויקט מורכב שחייב להתבצע בליווי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ויש לא מעט החלטות ובחירות שצריך לבצע במהלכו. אחד הנושאים המהותיים הוא הנושא של בחירת סגנון עיצובי. לא תמיד הלקוח בעצמו יודע איזה סגנון הכי יתאים לו או על בסיס אילו עקרונות הוא ירצה לעצב ולכן חשוב מאד להסתייע במעצבת פנים מנוסה. היא למשל תוכל להציע עיצוב פנטהאוז מודרני, כפרי או כל סגנון אחר אחרי שתכיר את הלקוח ותבין ממנו מה חשוב לו בתהליך העיצוב. היא בעצמה תדע מה המשמעות של בחירה בסגנון זה או אחר ותדע לכוון את הלקוח כך שהעיצוב יהיה כמו שהוא רוצה.

למה מתכוונים כאשר מדברים על עיצוב פנטהאוז מודרני?

העיצוב המודרני, כשמו כן הוא, מתייחס לעקרונות של חדשנות, עכשוויות, שימוש בשילוב בין חומרי גלם שונים שהמאפיינים שלהם אפילו הפוכים אלה מאלה. אפשר לראות לא אחת ניגודים של ממש שעבור מי שלא בקיא בעיצוב הם ייראו אפילו צורמים וצריך יהיה להתרגל למראה שלהם. עיצוב פנטהאוז מודרני ייראה נועז, מיוחד, כזה שאין בו בהכרח הקפדה על קווים ישרים ותהיה הרבה חשיבה מחוץ לקופסה. כל מה שנחשב למקובל או נפוץ יקבל משמעות או פרשנות אחרת וזה יהיה המקום של הלקוח ממש לעצב כמו שהוא רוצה.

היופי המיוחד של העיצוב המודרני

מי שיש לו זיקה לעיצוב המודרני ירצה שעקרונות הסגנון הזה ייראו בבית שלו, בעיקר אם מדובר בפנטהאוז. החללים הגדולים, החדרים המרווחים, היציאה אל המרפסת או הגג – כל אלה יכולים לקחת חלק בתהליך של עיצוב פנטהאוז מודרני ולהיראות בדיוק כמו שהלקוח רוצה ויתרה מזאת – בדיוק כמו שמאפיין את הלקוח. דירת הפנטהאוז תהפוך להיות חלק מתעודת הזהות האישית שלו וכאשר חברים או מכרים יגיעו אליו הביתה – הם ירגישו שזה בדיוק הבית שהכי מתאים לו לגור בו.

מחפשים ליווי מקצועי בתהליך עיצוב מודרני לדירת פנטהאוז? מלי לוי אלבוים היא הכתובת שלכם, עם ניסיון רב בתהליכים דומים ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

    תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

    בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

    חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום