עיצוב אקלקטי

כאשר אנו מדברים על עיצוב אקלקטי, הכוונה היא לז'אנר עיצובי אשר איננו אחיד; עיצוב השואב את השראתו ממגוון כיוונים וסגנונות. בין אם מדובר בשילוב תרבויות, חדש וישן, מזרח ומערב – כדי שביתנו יביע את אישיותנו הייחודית והשונה מומלץ בהתאם לבחור בסגנון אקלקטי. כך, תיווצר הרמוניה צבעונית ושוברת גבולות בכל חדר וחדר אליו נכנס. כדי שגם אתם תוכלו השיג מטרה זו בהצלחה מרובה, הנכם מוזמנים לפנות אל מעצבת הפנים מלי לוי אלבוים. לאורך עבודתי, אני שמה את הדגש על יצירתיות והגשמת חלומותיהם של הלקוחות. זאת ועוד, תוך הבנת הצרכים והמטרות שלהם כראוי.

 

סגנון עיצוב אקלקטי לבית

"ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר באמירה מדויקת ביותר. במילים אחרות, על ידי מציאת בית חלומותינו, כך נוכל לבנות את חיינו ולגדל את משפחתנו באהבה באושר. בין אם מדובר בבית פרטי או שמא מדובר בדירת יוקרה בבניין מגורים – על חלל זה לענות על הדרישות השונות שלנו לצורך יצירת עתיד וורוד. כמו כן, חשוב לא פחות לפנות לשירותיה של מעצבת פנים ולהסתייע בשירותיה המקצועיים. כך, כל חדר וחדר בנכס ישקף את אישיותנו כראוי.

לאורך שיתוף פעולה מקצועי זה, יהיה עליכם לבחור בין היתר את הקו העיצובי של החלל. וזאת, כאשר עיצוב אקלקטי הינו בגדר המלצה חמה. למה הכוונה בסגנון עיצובי זה? בקו אקלקטי הכוונה היא לאיזון ייחודי בין שלל סגנונות; השפעות רחבות אשר יחדיו – יוצרות חיבור יוצא דופן, צבעוני והרמוני.

למעשה, הכלל הראשון בסגנון עיצוב זה הוא שאין חוקים – ויש ביכולותיכם לבחור בצבעים האהובים עליכם, חומרי הגלם, אלמנטים ייחודיים וכן הלאה. כך, התוצאה שתתקבל תציג אתכם ואת יתר דיירי הבית בדיוק רב – ועם הרבה שמחה ותעוזה.

 

עיצוב פנים אקלקטי – להגשים את החזון העיצובי

החל מבחירת פריטים מלאי אופי, עיצוב תאורה ייחודי ועד ניגודיות משלימה – אין ספק שעיצוב פנים אקלקטי יענה על דרישותיכם והרבה מעבר לכך. בהתאם, כדי לקחת את הצעד הראשון לעבר הגשמת החזון שלכם, אתם מוזמנים לשתף עמי פעולה. רכשתי את השכלתי בתחום עיצוב הפנים במכללה למנהל. כמו כן, חלק מעבודותיי פורסמו במגוון מגזינים נחשבים כמו גם במדורי עיצוב ברחבי האינטרנט.

סגנון עיצוב אקלקטי - מלי לוי אלבוים עיצוב פנים אקלקטי

 

עיצוב דירה בסגנון אקלקטי 

עיצוב אקלקטי הוא ללא ספק הנגיעה העיצובית המרשימה לה אתם זקוקים. רוצים להעשיר את החיים שלכם בקצת כאוס שנמצא תחת שליטה? אם כך, פנו אל שירותיה המיומנים של מעצבת הפנים המקצועית – מלי לוי, ותוכלו גם אתם ליהנות ממענה איכותי וחדשני אשר מתייחס בצורה מדויקת לכל צורך, העדפה ובקשה שלכם. אל תהססו לשדרג את העיצוב של הבית כבר היום וצרו קשר עם מלי כבר היום!

עיצוב אקלקטי לבית – נהנים מכל העולמות

עיצוב אקלקטי ידוע בפי רבים בתור כאוס מסודר באופן מושלם או ביטוי מתוחכם לניגודים שונים אשר מצליחים להשלים זה את זה בצורה מרשימה ונוחה במיוחד. עיצוב פנים אשר מתבסס על סגנון ייחודי זה מחייב את מעורבותם של מעצבי הפנים המיומנים והמנוסים ביותר. זאת על מנת שיצליחו ליצור איזון נכון אשר ניתן לשמר ללא מאמץ גם לאורך זמן בים הסגנונות השונים אשר יוצרים את האווירה המבוקשת עליכם בבית.

מטרת עיצוב דירה בסגנון אקלקטי היא ביצירת איחוד מאוזן של סגנונות שונים וחיבור אחיד של כולם יחדיו. בכך למעשה ניתן יהיה לוודא כי גם חלל אשר כולל חפצים רבים לא ירגיש או ייראה עמוס מידי. חשוב יהיה למצוא את האיזון הנכון בין ההעדפה האישית שלכם לבין היכולת של אותה העדפה להשתלב בחלל אשר עומד לרשותכם והאווירה הכללית אותה אתם רוצים ליצור בכל חלל בנפרד.

מלי לוי – סגנון עיצוב אקלקטי לבית חדשני מותאם לבקשות הלקוח

פתרונות עיצוב דירה בסגנון אקלקטי המתקדמים של מלי לוי- מעצבת פנים מיומנת, מעניקים לאינספור אנשים את האפשרות ליהנות מחללים מעוצבים ונינוחים במיוחד אשר עונים על כל בקשה וצורך שלהם. מלי תעבוד מולכם תוך שקיפות בצורה מסודרת, זאת על מנת להבטיח את העובדה כי האינטרסים האינדיבידואליים שלכם ישתקפו בעיצוב הסופי של ביתכם האהוב. הנכם מוזמנים ליצור עמה קשר כבר היום ולהתחיל במסע המשותף אל עבר עיצוב פנים אקלקטי חדשני ומרשים במיוחד. 

 

 

 

תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support