Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עיצוב אקלקטי

כאשר אנו מדברים על עיצוב אקלקטי, הכוונה היא לז'אנר עיצובי אשר איננו אחיד; עיצוב השואב את השראתו ממגוון כיוונים וסגנונות. בין אם מדובר בשילוב תרבויות, חדש וישן, מזרח ומערב – כדי שביתנו יביע את אישיותנו הייחודית והשונה מומלץ בהתאם לבחור בסגנון אקלקטי. כך, תיווצר הרמוניה צבעונית ושוברת גבולות בכל חדר וחדר אליו נכנס. כדי שגם אתם תוכלו השיג מטרה זו בהצלחה מרובה, הנכם מוזמנים לפנות אל מעצבת הפנים מלי לוי אלבוים. לאורך עבודתי, אני שמה את הדגש על יצירתיות והגשמת חלומותיהם של הלקוחות. זאת ועוד, תוך הבנת הצרכים והמטרות שלהם כראוי.

סגנון עיצוב אקלקטי לבית

"ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר באמירה מדויקת ביותר. במילים אחרות, על ידי מציאת בית חלומותינו, כך נוכל לבנות את חיינו ולגדל את משפחתנו באהבה באושר. בין אם מדובר בבית פרטי או שמא מדובר בדירת יוקרה בבניין מגורים – על חלל זה לענות על הדרישות השונות שלנו לצורך יצירת עתיד וורוד. כמו כן, חשוב לא פחות לפנות לשירותיהם של מעצבי פנים מומלצים במרכז ולהסתייע בשירותיהם המקצועיים. כך, כל חדר וחדר בנכס ישקף את אישיותנו כראוי.

לאורך שיתוף פעולה מקצועי זה, יהיה עליכם לבחור בין היתר את הקו העיצובי של החלל. וזאת, כאשר עיצוב אקלקטי הינו בגדר המלצה חמה. למה הכוונה בסגנון עיצובי זה? בקו אקלקטי הכוונה היא לאיזון ייחודי בין שלל סגנונות; השפעות רחבות אשר יחדיו – יוצרות חיבור יוצא דופן, צבעוני והרמוני.

למעשה, הכלל הראשון בסגנון עיצוב זה הוא שאין חוקים – ויש ביכולותיכם לבחור בצבעים האהובים עליכם, חומרי הגלם, אלמנטים ייחודיים וכן הלאה. כך, התוצאה שתתקבל תציג אתכם ואת יתר דיירי הבית בדיוק רב – ועם הרבה שמחה ותעוזה.

עיצוב פנים אקלקטי – להגשים את החזון העיצובי

החל מבחירת פריטים מלאי אופי, עיצוב תאורה ייחודי ועד ניגודיות משלימה – אין ספק שעיצוב פנים אקלקטי יענה על דרישותיכם והרבה מעבר לכך. בהתאם, כדי לקחת את הצעד הראשון לעבר הגשמת החזון שלכם, אתם מוזמנים לשתף עמי פעולה. רכשתי את השכלתי בתחום עיצוב הפנים במכללה למנהל. כמו כן, חלק מעבודותיי פורסמו במגוון מגזינים נחשבים כמו גם במדורי עיצוב ברחבי האינטרנט.

סגנון עיצוב אקלקטי - מלי לוי אלבוים עיצוב פנים אקלקטי

 

עיצוב דירה בסגנון אקלקטי 

עיצוב אקלקטי הוא ללא ספק הנגיעה העיצובית המרשימה לה אתם זקוקים. רוצים להעשיר את החיים שלכם בקצת כאוס שנמצא תחת שליטה? אם כך, פנו אל שירותיה המיומנים של מעצבת הפנים המקצועית – מלי לוי, ותוכלו גם אתם ליהנות ממענה איכותי וחדשני אשר מתייחס בצורה מדויקת לכל צורך, העדפה ובקשה שלכם. אל תהססו לשדרג את העיצוב של הבית כבר היום וצרו קשר עם מלי כבר היום!

עיצוב אקלקטי לבית – נהנים מכל העולמות

עיצוב אקלקטי ידוע בפי רבים בתור כאוס מסודר באופן מושלם או ביטוי מתוחכם לניגודים שונים אשר מצליחים להשלים זה את זה בצורה מרשימה ונוחה במיוחד. עיצוב פנים אשר מתבסס על סגנון ייחודי זה מחייב את מעורבותם של מעצבי הפנים המיומנים והמנוסים ביותר. זאת על מנת שיצליחו ליצור איזון נכון אשר ניתן לשמר ללא מאמץ גם לאורך זמן בים הסגנונות השונים אשר יוצרים את האווירה המבוקשת עליכם בבית.

מטרת עיצוב דירה בסגנון אקלקטי היא ביצירת איחוד מאוזן של סגנונות שונים וחיבור אחיד של כולם יחדיו. בכך למעשה ניתן יהיה לוודא כי גם חלל אשר כולל חפצים רבים לא ירגיש או ייראה עמוס מידי. חשוב יהיה למצוא את האיזון הנכון בין ההעדפה האישית שלכם לבין היכולת של אותה העדפה להשתלב בחלל אשר עומד לרשותכם והאווירה הכללית אותה אתם רוצים ליצור בכל חלל בנפרד.

מלי לוי – סגנון עיצוב אקלקטי לבית חדשני מותאם לבקשות הלקוח

פתרונות עיצוב דירה בסגנון אקלקטי המתקדמים של מלי לוי- מעצבת פנים מיומנת, מעניקים לאינספור אנשים את האפשרות ליהנות מחללים מעוצבים ונינוחים במיוחד אשר עונים על כל בקשה וצורך שלהם. מלי תעבוד מולכם תוך שקיפות בצורה מסודרת, זאת על מנת להבטיח את העובדה כי האינטרסים האינדיבידואליים שלכם ישתקפו בעיצוב הסופי של ביתכם האהוב. הנכם מוזמנים ליצור עמה קשר כבר היום ולהתחיל במסע המשותף אל עבר עיצוב פנים אקלקטי חדשני ומרשים במיוחד. 

עיצוב פנים אקלקטי

סגנון אקלקטי

ריבוי הסגנונות שנותנים לנו השראה בחיי היום יום גורם לרבים להעדיף דווקא עיצוב אקלקטי שאינו מוגזם ומשתלב היטב בכל מבנה. העיצוב הזה שואב השראה מטעמים שונים ומאפשר לכל אחד ליצור מגוון  גדול שמאחד ומאחיד ביניהם בצורה הרמונית, מבלי שאף אלמנט יתנגש זה בזה. יש אנשים רבים שמצליחים ליצור עיצוב כזה שנעים לעין ויוצר בכל זאת שפה אחידה ואופיינית להם, אבל את זה כדאי לעשות לאחר שמתייעצים ומנסים להבין מה נחשב מתאים לזה ומה ייראה לא במקום  או יפגום בתחושה הביתית הנעימה. עיצוב כזה מתאים גם למי שאוהב אמנות ורוצה כמה שיותר מזה, ולכן מלי לוי אלבוים משתדלת להוסיף גם מהפריטים האלה כדי להוסיף נוי ואסתטיקה לעיצוב הפנים  שלה.

כיצד עיצוב אקלקטי מתבטא בבית ותורם לו?

  • אנשים שכבר עברו דבר או שניים בחיים ויודעים בדיוק מה הם אוהבים ישמחו לעיצוב כזה שמביא משהו מכל תקופה שלהם. אם הם אספנים הם בוודאי ירצו לשלב את האוספים המעניינים שלהם בעיצוב הפנים ואז בוודאי ייווצר מראה אקלקטי מצטבר כתוצאה מכך. כך אפשר לשמור פריט אחד או שניים מכל סגנון שדיבר אליכם ולנסות לשלב אותם במקום המתאים להם.
  • החיים הם רקמה של זיכרונות והתנסויות וכך גם הבית נראה. כשמשלבים את כל התקופות וההשראות שקיבלתם בכל ימי חייכם מתקבלת תמונה נעימה ויפה למראה, ואף מעוררת התפעלות על חייכם. זה יכול להיות גם אצל צעירים דווקא, שמביעים בזאת הערכה למקורות ההשראה השונים שלהם שהם אינם רוצים לוותר עליהם. זה נפלא להכניס אותם הביתה וליהנות מהם.
  • לפעמים אקלקטיות היא למעשה פתרון נוח ונכון למצב שבו צריך לעשות פשרות פונקציונליות אבל למצוא להן פתרון אסתטי. זה אומר למשל להכניס פריטי ריהוט נוח במראה שונה משתכננתם רק כי המבנה הארגונומי נוח וטוב לכם יותר, או פשוט משום שאין מקום ולכן במקום ספה גדולה תצטרכו להכניס אוסף כורסאות מעניין.

סגנון עיצוב אקלקטי – אמנות העיצוב האפשרי

אמנות האפשרי והאידיאלי היא בדיוק מה שמלוי לוי אלבוים מתמחה בו, כמעצבת פנים עם הרבה כבוד לאמנות. הבית שלכם יקבל את המראה הנכון והנעים שלו גם כאשר תרצו ליצור עיצוב הרמוני מפריטים שונים זה מזה.

    תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

    בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

    חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום