מעצבת פנים בראשון לציון

בתים נראים הרבה יותר טוב כאשר הם זוכים למגע יד ולטיפול מקצועי של מעצבת פנים בראשון לציון, במיוחד כאשר יש לה ניסיון ותפיסת עולם עיצובית.

הקשר שנבנה עם הלקוחות כולל בדרך כלל הבנה של מה שהם מחפשים בעיצוב פנים יחד עם הידע והרעיונות שלה.

כדי להבין אם מעצבת פנים מסוימת מתאימה לכם רצוי להביט בתיק העבודות שלה שנמצא בדרך כלל באתר שלה, זאת כדי להבין מה אפשר לבקש ממנה וכיצד היא אוהבת לעבוד.

עם זאת, מעצבת טובה יכולה להיות פתוחה גם לרעיונות נוספים שתוכלו להעלות אם היא יודעת ליישם אותם בשטח.

מלי לוי אלבוים מציעה לכם את כל הניסיון שלה כדי לעצב לכם בית שתאהבו לחזור אליו ולשהות בו בכל שעות היממה.

כיצד מעצבת פנים בראשון לציון יכולה לעזור לכם?

 • גם אם יש לכם רעיונות ראשונים מוצלחים כדאי תמיד לתרגם אותם לצעדים מעשיים בעזרת מעצבת מנוסה ומקצועית.
 • רעיונות כמו צבע, חומרים וסגנונות שונים צריכים תרגום לשפת המונחים המקצועיים. מעצבת פנים למדה בדיוק מה כולל כל עיצוב ואילו מרכיבים חייבים להיות בו וזה בדיוק מה שהיא תציג לכם לפי הצרכים והרעיונות שלכם.
 • רצוי מאוד לבחור לעצמכם מעצבת מנוסה לפחות בעיצוב בית כמו שלכם, כי אז היא גם תוכל לספר לכם מניסיונה כמה התכנית ישימה. הכנת תכנית עבודה היא השלב הראשון מרגע שמתחילים לעבוד עם הרעיונות שלכם לבית. הכנת תכנית עבודה לכל בית יכולה להיראות אחרת לגמרי כאשר ישובים עליה עם מבצעת שמודדת את כל המידות שהיא צריכה ומתחילה לבנות את ההדמיה שאתם צריכים כדי להבין את הפוטנציאל של הבית.
 • עבודת העיצוב מתרחשת בהדרגה כאשר בכל שלב אתם יכולים לבוא ולבדוק גם עד כמה זה מתאים לכם עכשיו כשאתם רואים את זה בשטח. להתנסות בזה זה שונה מאשר לדבר על זה ולכן זהו חלק מדיאלוג בלתי פוסק שנמשך לאורך כל העבודה.

מעצבת פנים מנוסה ובעלת רעיונות מרשימים

מלי לוי אלבוים היא בוגרת החוג לעיצוב פנים במסלול האקדמי של המכללה למנהל והניסיון העשיר שלה בעיצוב בתים הניב עיצובים מרשימים שזכו גם לחשיפה במגזינים מקצועיים.  

עיצוב פנים בראשון לציון

עיצוב פנים

עיצוב פנים בראשון לציון

אחת המגמות המעניינות של השנים האחרונות היא העלייה המשמעותית בפרקי הזמן שאנחנו מבלים בבתים שלנו. יש לכך סיבות רבות, וגם תוצאה מובהקת: הרבה יותר תשומת לב ומשאבים נוספים מוקדשים לתכנון כל נכס. למעשה מדובר במצב קלאסי של ביצה ותרנגולת – מצד אחד ככל שהבית מתוכנן טוב יותר ומעוצב בדיוק כפי שאנחנו אוהבים, כך כיף לנו יותר לבלות בו, ומצד שני ככל שטוב לנו יותר בבית ואנחנו מבלים בו יותר, כך נרצה לשדרג אותו עוד ועוד. בכל מקרה מי שמסייעת לנו להפיק את מלוא התועלת האפשרית מכל דירה היא מעצבת פנים בראשון לציון, ובפרט אם מדובר באשת מקצוע מוכשרת ומחויבת ללקוחות כמו מלי לוי אלבוים.

היתרונות העיקריים של תכנון דירה בעזרת מעצבת פנים בראשון לציון

* ניצול מקסימלי של כל מטר רבוע – מחירי הנדל"ן בראשל"צ (וגם במקומות אחרים בארץ, כמובן) עלו בעשור האחרון באופן חד ואפילו חריג. בהתאם כדי ליהנות מדירה משלנו אנחנו נדרשים להשקיע סכומי כסף גבוהים מאוד, ובלא מעט מקרים נדרשים גם להתפשר במידה כזו או אחרת לגבי גודל הנכס. עם מעצבת פנים מובטח ניצול מיטבי של כל פינה בכל חלל בדירה.

* התאמה מדויקת גם לצרכים הפונקציונליים וגם להעדפות האסתטיות – תכנון מושכל, שמבוסס על ניסיון והבנה מעמיקה של המהות של כל מרחב וחדר, מאפשר ליצור דירה מותאמת באופן מושלם לאנשים שחיים בה, גם בהיבט הפונקציונלי וגם בהיבט האסתטי.

* לרגש ולהפתיע – מעצבת פנים בראשל"צ יודעת לספק גם את האלמנטים המרגשים והמפתיעים, אלה שהופכים את הדירה מטובה מאוד למצוינת ובעיקר ייחודית.

מעצבת פנים בראשון לציון – הקפדה על כל פרט ופרט

כשנעזרים בשירותיה של מעצבת פנים בראשון לציון, התוצאה מרשימה במיוחד – בין אם הסגנון המבוקש עבור הדירה הוא מינימליסטי, בין אם מודרני, בין אם קלאסי ובין אם אקלקטי. מלי לוי אלבוים אמונה על קשב רגיש לכל הרצונות, הצרכים וגם החלומות של כל לקוח ולקוחה כנקודת מוצא לתכנון. ההקפדה על כל פרט ופרט באה לידי ביטוי לאורך כל הפרויקט, עד לקבלת התוצאה המרשימה ביותר האפשרית. דגש חשוב נוסף הוא שמירה של מסגרת התקציב ומציאת האופציות המשתלמות ביותר בכל קטגוריה במהלך יצירת הדירה האופטימלית.

  תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

  בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

  חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support