אני מאמין …

מלי לוי אלבוים – מעצבת פנים.

כמעצבת האתגר הגדול ביותר שלי, הוא לגרום ללקוחות להתרגש כל פעם מחדש מביתם.

להרגיש- לתכנן- לעצב, זה המוטו שמלווה אותי בעשייה לאורך כל התהליך. אני נותנת מקום חשוב לתחושות, לרגשות לחלומות עוד במפגש ההכרות והתרשמות של הלקוח ממני ושלי מהלקוח.

כל פרויקט מתחיל מגיבוש תפיסה עיצובית ייחודית, הבנת הצרכים והמטרות של הלקוח, תוך הקפדה על מסגרת הזמן והתקציב ובהתאם לתנאי המרחב. ליווי הלקוח נעשה משלב התכנון הפרטני ועד בחירת חומרי הגמר. ביצוע שרטוט ממוחשב של מערך תוכניות עבודה והדמיות תלת מימד, פיקוח וייעוץ עד להשלמה והפעלה של הפרויקט בדגש על איכות ומקצועיות. היצירות שלי מאופיינות בסגנון מינימליסטי-אקלקטי, המשלב חומרים ופרטים המשלימים לקבלת חללים עשירים ומעניינים. אני מקפידה על קו עיצוב חדשני עכשווי המחובר למגמות העיצוב הבינלאומיות. אני מאמינה כי עיצוב נכון מאגד בתוכו אוסף של רצונות וחלומות המותאמים לאישיות ולסגנון, שמשתלבים עם תכנון נכון המבטיח ניצול מקסימאלי ופונקציונאלי. יחד נשאף ליצירת חלל מרגש ומפתיע.

    תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

    בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

    חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support