Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עיצוב כפרי

עיצוב כפרי לבית בעל יתרונות רבים. החל משילוב חומרי גלם טבעיים, בחירת צבעים בהירים ומוארים ועד עיצוב תאורה ייחודי – ביכולתכם לשדרג את ביתכם באופן המדויק והמוצלח ביותר. מתכננים לעבור לדירת יוקרה? ברצונכם לשדרג את הבית הפרטי בו אתם גרים? כדי להשיג מטרה זו בהצלחה מומלץ לפנות אל מעצבת הפנים מלי לוי אלבוים. כל פרויקט ופרויקט אותו אני לוקחת תחת אחריותי כולל תכנון מדויק, גיבוש תפיסה עיצובית ייחודית – והוצאתה אל הפועל כנדרש. את השכלתי בתחום עיצוב הפנים רכשתי במכללה למנהל, ולאורך השנים ניהלתי פרויקטים בתחום עיצוב דירות, בתים פרטיים, מסעדות, משרדים וכן הלאה.

 

עיצוב כפרי מודרני לבית יוקרתי 

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בחלומות ייחודיים; שאיפות אותם נרצה להגשים ביום מן הימים. אחד מחלומות אלו הוא ללא ספק רכישת בית מרווח, יוקרתי ומרשים; מרחב פרטי ואישי בו נבנה את חיינו ונגדל את משפחתנו. אכן, חיפוש אחר הנכס הרלוונטי הינו משימה מורכבת, המתבססת על מספר פרמטרים; שיקולים המתבססים על מיקום גאוגרפי, כמות חדרים לצד היבטים רבים אחרים.

כך או כך, היבט מרכזי ביותר אין לזנוח: בחירת הקו העיצובי של הבית עצמו. במילים אחרות, כדי שהנכס המדובר יעמוד בדרישות המלאות שלנו כמו גם יציג קו הרמוני אחיד ומזמין, עלינו להקדיש מחשבה רבה לסגנון עיצוב הפנים בהתאם לטעמנו האישי – כאשר עיצוב כפרי הינו בחירה מומלצת ביותר.

כאשר אנו מדברים על סגנון עיצובי זה, הכוונה היא בין היתר לשימוש בחומרי גלם טבעיים, בעלי צבעים בהירים ונעימים. כמו כן, העיצוב הכפרי איננו נחשב בתור ז'אנר נוקשה – כאשר כל אחד מכם יכול להכניס את הפרשנות האישית שלו לאורך תהליך העבודה.

 

עיצוב כפרי לבית ביצירתיות ומקצועיות 

ביתנו הוא מבצרנו – בכך אין כל ספק. במקביל, כדי שחדריו השונים יציגו את האופי שלנו באופן המדויק ביותר, מוזמנים לפנות אליי. חלק מהאני המאמין שלי מתבסס על חשיבות התחושות והרגשות של קהל לקוחותיי. כך, ניתן יהיה לגבש תפיסה עיצובית מרשימה – ובמסגרת הזמן והתקציב הרלוונטיים.

עיצוב פנים כפרי 

חולמים על בית בסגנון עיצוב כפרי ייחודי ונינוח? מחפשים אחר הדרך להפוך את הבית כבר מזמן לא שודרג לסביבת מחייה נעימה ומרשימה? עיצוב כפרי יהיה זה שיצליח לשלב בצורה הרמונית בין חללי הפנים השונים למרחבים החיצוניים והטבעיים. בעת פניה אל שירותיה של מעצבת הפנים – מלי לוי, תוכלו גם אתם ליהנות ממראה ייחודי ונינוח אשר דוגל בצבעים בהירים וחמים המאירים את היום ויוצרים את האווירה הנעימה והנינוחה ביותר בכל רחבי הבית.

עיצוב כפרי מודרני – חיים באווירה ביתית, חמימה ומזמינה

פעמים רבות נדמה כאילו ואנחנו חיים במעין ג'ונגל עירוני ומוקפים בקירות בטון מכל עבר. אחת הדרכים להחזיר מעט שלווה ורוגע לחיים תהיה ביצירתה של סביבת מגורים נינוחה ונעימה אשר מתאפיינת ביישומו של עיצוב כפרי לבית. עיצוב זה מצליח ליצור את השילוב הייחודי שבין המרחבים הטבעיים לבין החיים המודרניים והצרכים היומיומיים של כל אחד ואחת מאתנו.

חומרי הגלם אשר מאפיינים את הדירה או הבית הכפרי כוללים מתכות דומיננטיות שונות לצד קירות לבנים ופריטי ריהוט שונים אשר עשויים מעץ. בכך למעשה ניתן יהיה ליצור את סגנון העיצוב הביתי והחמים אשר יאפשר לכם ליהנות מאירות חיים משודרגת ומרשימה בשעה שאתם מתגוררים בסביבה מעוצבת ונינוחה. אין ספק כי באמצעות עיצוב פנים כפרי ניתן יהיה ליצור את העיצוב אשר מעניק לכם היכולת ליהנות ממראה מעוצב ופתרונות איכות מרשימים בכל פינה של ביתכם.

עיצוב פנים בסגנון עיצוב כפרי בהתאמה אישית ללקוח – מלי לוי אלבוים 

שירותיה של מלי לוי, מעצבת פנים מובילה בתחומה, מאפשרים לכם ליהנות מהתאמה מדויקת של עיצוב פנים ייחודי אשר שם דגש על הצרכים וההעדפות האישיות שלכם ומתאים עבורם את הפתרונות המרשימים ביותר. אין גבול ליצירתיות ולדרכים המרשימות בהן ניתן יהיה לעצב בצורה אלגנטית ואסתטית את הבית, כל שיהיה עליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מלי לפגישת היכרות ראשונית ללא התחייבות. 

    תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

    בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

    חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום