עיצוב אקלקטי

כאשר אנו מדברים על סגנון עיצוב אקלקטי, הכוונה היא לז'אנר עיצובי אשר איננו אחיד; עיצוב השואב את השראתו ממגוון כיוונים וסגנונות. בין אם מדובר בשילוב תרבויות, חדש וישן, מזרח ומערב – כדי שביתנו יביע את אישיותנו הייחודית והשונה מומלץ בהתאם לבחור בסגנון אקלקטי. כך, תיווצר הרמוניה צבעונית ושוברת גבולות בכל חדר וחדר אליו נכנס. כדי שגם אתם תוכלו השיג מטרה זו בהצלחה מרובה, הנכם מוזמנים לפנות אל מעצבת הפנים מלי לוי אלבוים. לאורך עבודתי, אני שמה את הדגש על יצירתיות והגשמת חלומותיהם של הלקוחות. זאת ועוד, תוך הבנת הצרכים והמטרות שלהם כראוי.

 

יתרונותיו של עיצוב אקלקטי

"ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר באמירה מדויקת ביותר. במילים אחרות, על ידי מציאת בית חלומותינו, כך נוכל לבנות את חיינו ולגדל את משפחתנו באהבה באושר. בין אם מדובר בבית פרטי או שמא מדובר בדירת יוקרה בבניין מגורים – על חלל זה לענות על הדרישות השונות שלנו לצורך יצירת עתיד וורוד. כמו כן, חשוב לא פחות לפנות לשירותיה של מעצבת פנים ולהסתייע בשירותיה המקצועיים. כך, כל חדר וחדר בנכס ישקף את אישיותנו כראוי.

לאורך שיתוף פעולה מקצועי זה, יהיה עליכם לבחור בין היתר את הקו העיצובי של החלל. וזאת, כאשר עיצוב אקלקטי הינו בגדר המלצה חמה. למה הכוונה בסגנון עיצובי זה? בקו אקלקטי הכוונה היא לאיזון ייחודי בין שלל סגנונות; השפעות רחבות אשר יחדיו – יוצרות חיבור יוצא דופן, צבעוני והרמוני.

למעשה, הכלל הראשון בסגנון עיצוב זה הוא שאין חוקים – ויש ביכולותיכם לבחור בצבעים האהובים עליכם, חומרי הגלם, אלמנטים ייחודיים וכן הלאה. כך, התוצאה שתתקבל תציג אתכם ואת יתר דיירי הבית בדיוק רב – ועם הרבה שמחה ותעוזה.

 

עיצוב אקלקטי – להגשים את החזון העיצובי

החל מבחירת פריטים מלאי אופי, עיצוב תאורה ייחודי ועד ניגודיות משלימה – אין ספק שעיצוב אקלקטי יענה על דרישותיכם והרבה מעבר לכך. בהתאם, כדי לקחת את הצעד הראשון לעבר הגשמת החזון שלכם, אתם מוזמנים לשתף עמי פעולה. רכשתי את השכלתי בתחום עיצוב הפנים במכללה למנהל. כמו כן, חלק מעבודותיי פורסמו במגוון מגזינים נחשבים כמו גם במדורי עיצוב ברחבי האינטרנט.

תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support