תכנון דירה

תכנון דירה מתבסס על מספר שלבים, כאשר שיתוף פעולה עם מעצבת פנים יוביל לתוצאות הרצויות. כל אחד ואחת מאתנו חולמים לעבור לגור בבית חלומות – כאשר אין רעיון אחד דומה למשנהו. בהתאם, ובין אם מדובר במלאכת תכנון של דירה קטנה, בינונית או גדולה, יש להשקיע בכך מחשבה, זמן וכמובן – ליצור קשר עם מעצבת הפנים מלי לוי אלבוים. לאורך תהליך העבודה אלווה ואייעץ לכם שלב אחר שלב, תוך שימת דגש לתחושות, לרגשות ולחלומות שלכם.

 

תכנון דירה מקצועי, יצירתי ומקיף

כאמור, רבים מאתנו שואפים ביום מן הימים לעבור ולגור בדירת חלומותינו. אכן, מדובר במושג הנושא משמעות וייחודיות עבור כל אחד ואחת מאתנו. כלומר, בין אם מדובר בקו עיצובי כפרי או שמא מדובר בהיבטים פורצי גבולות אחרים – יש להקדיש לכך מחשבה רבה. עם זאת, כדי שתתקבל התוצאה המרשימה ביותר יש לבצע תכנון דירה מקיף ומקצועי.

כאשר אנו מדברים על תכנון מוקפד של הדירה, הכוונה היא בין היתר אל רשימת הצרכים והציפיות השונות שלכם מהחלל, בחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר, ביצוע שרטוט והדמיה, חיפוש אחר קבלנים וכן הלאה. בשל חשיבותו של תהליך עבודה זה ומורכבותו, יש לפנות אל מעצבת פנים ולהסתייע בשירותיה.

במילים אחרות, נוכחותה של יד מכוונת ומקצועית תוביל אתכם לכדי יצירת הדירה כפי שתמיד דמיינתם. כלומר, על ידי חקירת הצרכים שלכם ושל יתר דיירי הנכס – ובהתאם לגודלה של הדירה, ניתן יהיה להתחיל במלאכת התכנון המדויקת.

כמו כן, בהמשך תהליך העבודה היצירתי, מומחית זו תכין את הפרוגרמה, את תכניות העבודה כמו גם את כתב הכמויות המקיף ביותר. זאת ועוד, לצורך תחילת מלאכת העיצוב והשיפוץ בפועל. בהצלחה!

 

תכנון דירה – ליצור את התוצאה הרצויה

החל מחקירת צורכיהם של דיירי הנכס, בדיקת מצבה של הדירה, בירור קו העיצוב האהוב ועד בניית התקציב על תהליך העבודה, אשמח ללוות אתכם לאורך תהליך התכנון והעיצוב – עד לקבלת התוצאה הרצויה. כמו כן, אדגיש כי אני בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים ומנהלת את משרדי העצמאי למעלה מעשור. מעבר לכך, חלק מעבודותיי פורסמו בשלל מגזינים נחשבים.

תכנון ועיצוב הבית מתחיל עכשיו!

בוא נפגש ונתחיל לעבוד!

חברות שיווק ופרסום חברות שיווק ופרסום
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support